letní scéna gabriel

 

Divadlo pod širým nebem | Občerstvení v Baru Gabriel

Letní scéna

Gabriel Loci, ve spolupráci s předními pražskými divadly, pro Vás na letošní sezónu přichystali Letní scénu, která nabízí divadlo pod širým nebem. Těšit se tak můžete na skvělá představení v podání nejlepších českých herců a hereček.

kapacita
120 osob

Aktuálně

happy_end_v_hotelu_chateau_switzerland-956674-1024x683
O PEJSKOVI A KOČIČCE
21. a 22. srpna 2021
HRAJÍ: Paulina Dobosz, Matylda Habartová, Veronika Hurtová, Eva Kývalová, Becka McFadden, Petra Mošovská, Markéta Pščolková, Angelina Rud, Anežka Rusevová, Barbora Šupová, Tanita Yanková a další
Všichni toužíme po happy endu. Happy end znamená šťastný konec. Je šťastný. Ale nezapomínejme, že je to také konec. Dovolujeme si vás poznat na VIP párty hotelu Chateau Switzerland s programem tak exkluzivním, že se Vám z něj nadšením může zastavit srdce. Čeká vás koncert operních árií umírajících hrdinek, filozofická masterclass o konečnosti, módní přehlídka, stand up ve varieté La Petit Mort, návštěva aukčního domu Carpe diem či poslední večeře v luxusní hotelové restauraci Memento. Večer bude korunován opulentním divadelním představením It’s too late to lament. Hotel přirozeně nabízí i řadu tematických pokojů, vždy s vyhlídkou na druhý břeh. Jsme velice rádi, že jste si pro svůj happy end vybrali právě naši instituci, a tuto důvěru nehodláme zklamat. Imerzivní divadelní projekt uměleckého gangu Depresivní děti touží po penězích, který vznikl v koprodukci s festivalem …příští vlna/ next wave…, slibuje mimořádně intenzivní pobyt v luxusním ubytovacím zařízení, kde budete chtít snít svůj věčný sen. Program bude připraven pro ty, co chtějí něco zažít, i pro ty, co chtějí jen pozorovat. Hotel otevře své brány na pouhé 3 exkluzivní večery v září 2021 v prostorách rozlehlého kláštera sv. Gabriela na pražském Smíchově. Doporučený (ovšem nepovinný) dress code je Creative black tie. Projekt Happy end v hotelu „Chateau Switzerland“ je dalším výrazným počinem skupiny Depresivní děti touží po penězích, který navazuje na předchozí inscenaci imerzivního divadla Bordel L’Amour (nominace na Cenu Divadelních novin) a interaktivní představení Marie Stuartovna. Anatomie (dramatu), které si odvezlo cenu z festivalu OFFenzíva v Ostravě. Tentokrát není ústředním tématem láska, nýbrž smrt. Projekt je pokusným performativním posledním pomazáním, kdy se divák může připravit v předstihu na svůj odchod ze světa, na svou smrt či pokoj, který (ne)nabyde. Inscenace se uskutečňuje v produkci Divadla Venuše ve Švehlovce.
Previous
Next

chcete u nás pořádat představení?

Zastupujete divadlo a hledáte novou scénu? Zkuste to s námi.